Ekologiczne produkty, śladami naszych babć

Kilkadziesiąt lat temu kobiety nie miały łatwo tak jak dzisiaj my. Chcąc zadbać o siebie, naprawić co nie co czy po prostu upiększyć się makijażem, wybieramy się do pobliskiej drogerii i możemy wybierać spośród wielu kosmetyków o różnych właściwościach. Kiedyś kobiety korzystały jedynie z naturalnych produktów, które były niezwykle skuteczne. Tego właśnie nowoczesne kobiety chce nauczyć Babuszka Agafia, która oferuje produkty kosmetyczne w stu procentach z naturalnych składników, które pozytywnie wpływają na wygląd włosów i skóry.
Wyciągi z ziół
Kobiety wiele lat temu poznały możliwości, jakie dają wyciągi z ziół znajdowanych na polach i łąkach. Skrzyp, len i pokrzywa to tylko kilka przykładów ziół, które mają drogocenne dla włosów właściwości. W produktach babuszki jest ich pod dostatkiem. Ich proporcje są dobierane tak, aby podczas codziennej pielęgnacji włosów móc im przekazywać odpowiednią ilość pozytywnie działających substancji i witamin, które korzystnie wpływają na stan włosa. Działanie tych ziół zostało przebadane przez specjalistów i potwierdzają oni rzeczywiste korzyści z korzystania z takich właśnie składników. Babuszka Agafia doskonale wie czego potrzebują jej wnuczki i właśnie dlatego oferuje im naturalne produkty i kosmetyki.
Naturalne olejki
O olejkach również można dużo mówić. Od setek lat są znane z wielu właściwości, które pozytywnie wpływają na ogólną kondycję zarówno włosów jak i skóry. Olejki stosowane są na całym świecie i dobrze, że dziś zaczęto je bardziej doceniać i dodawać do większości produktów. Jednak aby móc wyciągnąć z nich jak najwięcej, trzeba mieć pewność, że są one naturalnie pozyskiwane, a nie sąjedynie chemicznymi substytutami, co niestety zdarza się coraz częściej.
Śladami babci
babuszka agafia to produkty naturalne, z których kobiety korzystają już od wielu lat. Można więc wnioskować, że są one sprawdzone latami doświadczeń, a fakt że kobiety wciąż z nich korzystają daje dodatkową pewność, że korzystanie z nich przyniesie odpowiednie i zamierzone efekty.